Ogłoszenie

pwrp.no-ip.biz <---- TO WPISZCIE ZAMIAST IP ( JEZELI BY SERWER NIE DZIALAL, WPISZCIE TO PONOWNIE ) Serwer jest wlanczany od 11:00 do 24:00 lub 1:00

  • Index
  •  » PD
  •  » Podanie [Paul_Vesto]

#1 2009-07-15 23:49:25

pawellwin

Swieżak

Zarejestrowany: 2009-07-15
Posty: 1
Punktów :   

Podanie [Paul_Vesto]

"IC"
Imie: Paul
Nazwisko: Vesto
Wiek: 23
Zainteresowanie/a: Militaria
Biografia:


Moi rodzice zginęli od strzelaniny kiedy miałem 6lat. Mój ojciec był funkcjonariuszem SWAT  Liberty City Police Department. Z mojego dzieciństwa Pamiętam, że mój Ojciec był bohaterem. Wiem, że jako  funkcjonariusz policji będe mógł chronić życie innych graczy oraz ich firmy, domy i całe miasto. Moje marzenie to mieć miasto z niemal zerową przestępczością. Wiem, że to trudne, ale nie jest niemożliwe. Domyślam się, że  jeden mąż z każdej rodziny chce dołączyć do LSPD lub USArmy i służyć społeczeństwu. Wierzę, że jeśli są określone prawa, to można zrobić wszystko aby przestrzegać ich, Dlatego zawsze chciałem  byc funkcjonariuszem PD.

"OOC"
Imie: Paweł
Wiek: 19
Zainteresowanie/a: Gry komputerowe, wojsko, jazda na rowerze extremalna
Jak dlugo grasz na serwerach RP: Niedawno zacząłem zawsze mnie cos takiego interesotwało
Na jakich wczesniej grales serwerach RP: cp.ls-rp.com 
Dlaczego wybrales ta frakcje: Biografia ^^
Dlaczego wlasnie ty: Chciałbym wstąpić do policji i zobaczyć jak to jest w RP być Policjantem

Ostatnio edytowany przez pawellwin (2009-07-16 09:04:24)

Offline

 

#2 2009-07-16 17:16:48

Tommy_Angelo

Swieżak

Zarejestrowany: 2009-06-29
Posty: 14
Punktów :   

Re: Podanie [Paul_Vesto]

słuhaj PD To najważniejsza Frakcja

Offline

 
  • Index
  •  » PD
  •  » Podanie [Paul_Vesto]

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ligagenerallyf1.pun.pl www.biotechnologia-kul.pun.pl www.konohaxcenter.pun.pl www.klub-bakugan.pun.pl www.nieuki.pun.pl